O mnie

Zakochajmy się w naszej planecie!

Słyszałam ostatnio – wcześniej zastanawiając się nad tym – po co przychodzimy na ten świat. Otóż, aby żyć w zachwycie, cieszyć się , radować i żeby dzielić się tym z innymi, szerzyć dobro i miłość. Przyznacie, że teoria przekonująca 😉

 

Bardzo podoba mi się ta teoria i zamierzam się jej trzymać i dzielić ze światem.

 

Mój zachwyt jest dosłowny, chce się tym światem upajać i Was przekonywać, że warto się w nim zakochać, moje hasło brzmi:

Let’s fall in love with the world!

Zakochajmy się w naszej planecie! 

 

Chce pokazywać Ci ten świat ciesząc się przebywaniem w czarujących butikowych oddających  charakterystyczny styl rejonu świata  hotelach, próbując  lokalnego jedzenia, testując  lokalne form relaksu i nabierając pewności siebie. Ten świat jest piękny też dzięki nam, bo każdy jest unikatowy i wyjątkowy, musi tylko zechcieć to w sobie odkryć.

 

Przy okazji Twojej odkrywanej siły, chce Cię namówić do świadomej turystyki, bez wspierania krzywdy zwierząt, do unikania plastiku i jeden raz użytych , ale pozostających na wieczność na naszej niewiarygodnie wspaniałej planecie, słomek, przykrywek do kubeczków, mieszadełek itp.

 

Duży ładunek pozytywnej atmosfery zapoznanie się z dieta wegetariansko-wegańską, złapanie bakcyla na pozytywne myślenie to również cel naszych wyjazdów. Zaciekawiłam Cię? To super zadzwoń lub wyślij do mnie wiadomość, będę bardzo szczęśliwa, gdy będę  mogła o moich zachwytach porozmawiać z Tobą:)

Nasza planeta jest niepowtarzalna …jedyna… unikatowa…

Let’s fall in love with the world! 

Życie wybrało dla mnie imię  Agnieszka ( a może jednak moi Rodzice😉), a podróżowanie zawsze było obecne w moim życiu. To dla mnie forma medytacji, zachwytu, cieszenia się życiem. Bardzo się cieszę, że to czytasz, to znaczy, że już mamy coś ze sobą wspólnego.

 

xoxo Agnieszka

Instagram

Bądź z nami na bieżąco!